چطور شروع کردیم؟

1. کمی درباره فرش مدرن

قطعا داستان هر درخششی با یک طلوع آغاز می شود. طلوع فرش مدرن نیز سال ها پیش اتفاق افتاد و ادامه پیدا کرد تا به امروز رسید.

سالها پیش ، زمانی که نه اینترنت به شکل امروزی رواج داشت و نه شبکه های اجتماعی رایج امروزی وجود داشتند ، ما وارد بازار بزرگ تهران شدیم و فعالیتمان را در صنف فرش فروشان آغاز کردیم.

طبیعتا اعتباری که امروز داریم به راحتی به دست نیامد و زمان زیادی طول کشید تا ذره ذره به اعتبارمان بی‌افزاییم.  با رواج پیدا کردن اینترنت تصمیم گرفتیم خودمان را بهتر معرفی کنیم و این شد که ابتدا پیج فرش ماشینی را در اینستاگرام راه اندازی کردیم و سپس وبسایت فرش مدرن را شروع کردیم.

Authorتوسط علی محمدی – مدیریت فرش مدرن

آشنایی با صاحب امتیاز مجموعه

2. مؤسس فرش مدرن کیست؟

قطعا یکی از رمزهای موفقیت هر کسب و کاری جلب اعتماد مخاطبین است. آشنایی کامل با صاحب کسب و کار از مهم ترین عواملی است که باعث جلب اعتماد مخاطبین می شود.

من علی محمدی متولد 1370 در شهر تهران هستم که از همان کودکی به بازار بزرگ ، علاقه مند بودم. این علاقه باعث شد زمانی که دانشجوی رشته برق قدرت بودم وارد صنف فرش ماشینی شوم و همزمان به تحصیل ، فعالیت حرفه ای خودم را نیز آغاز کنم. دنیای فرش برای من واقعا جذاب است و هر روز بیشتر شیفته آن می شوم…

Authorتوسط علی محمدی – مدیریت فرش مدرن

علی محمدی
علی محمدی

ما چه نوع محصولاتی ارائه می کنیم؟

3. حوزه فعالیت ما

دنیای فرش آنچنان وسیع و گسترده است که نمی‌توان مدعی ارائه تمامی انواع آن در یک وبسایت شد. ما نیز در حوزه های مشخصی به صورت تخصصی فعالیت می کنیم.

ما به صورت تخصصی در حوزه فرش های ماشینی فعالیت می کنیم و خود این حوزه نیز زیر مجموعه های متفاوتی دارد. زمینه های فعالیت ما عبارتند از:

  1. فرش های مدرن
  2. فرش های ابریشم ماشینی
  3. فرش های پرز بلند (شگی)
  4. کاور فرش

Authorتوسط علی محمدی – مدیریت فرش مدرن